• AK PARTİ AĞRI İL BAŞKANI KEMAL ATMACA TUTAK TA MUHTARLARLA BULUŞTU.

  Türkçe
 • Daha güçlü Türkiye’nin temelleri Çanakkale’de atıldı.

  1915 Çanakkale ve vatan şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Ve temelli atılan 1915 Çanakkale köprüsü ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Ülkemize nifak tohumu sokmaya çalışın kötü niyetli çetelere. Allah fırsat vermesin.
  Türkçe
 • Ağrı - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak Ağrı‘da bir dizi ziyaretler ve çeşitli temaslarda bulundu.

  Ahmed-i Hani Havalimanında Vali Musa Işın ve beraberindeki heyet tarafından karşılanan Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, ilk olarak sandık kurulu üyeleri ve mahalle temsilcileriyle düzenlenen toplantıya katıldı. Toplantının ardından Valiliği ziyaret ederek Vali Musa Işın ile görüşen Kaynak, Halk Eğitim Merekezine geçerek Sivil Toplum Kuruluşlarına hitap etti. Kaynak, Valilik makamında İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile görüşüp Ağrı'ya çok katlı bir otopark projesi ve kent merkezinden geçen Taşlıcay Dere Islahı Projesinin hayata geçirileceği müjdesini verdi.
  Türkçe
 • ATMACA; Referandum Çalışmaları kapsamında Patnos’ta muhtarlarla bir araya geldi.

  Türkçe
 • AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI KANAAT ÖNDERLERİ VE MUHTARLARLA YEMEKTE BULUŞTU.

  İL BAŞKANI KEMAL ATMACA CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKUMET SİSTEMİ İLE İLGİLİ SİSTEMİN GENEL FAYDALARI VE ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ İLE İLGİLİ KONUŞMALAR, ANLATIMLAR, SUNUMLAR YAPILDI. HALKIMIZ KARARIMIZ EVET DEDİ.
  Türkçe
 • Ak Parti AĞRI il ve ilçe teşkilatları olarak seçim çalışmalarımıza başladık.

  Ak Parti AĞRI il ve ilçe teşkilatları olarak seçim çalışmalarımıza başladık. Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM) 'nin belirtmiş olduğu programlar dahilin de İl ve ilçe teşkilatlar, Kadın Kolları, Gençlik Kolları,Merkez İlçe ve Encümenlerimiz ile referandum çalışmalarımıza hızlı bir şekil de başlattık.
  Türkçe
 • Eğitim Programlarımız Devam Ediyor

  Eğitim Çalışmalarımız İlçelerde İl Başkanımız ve Hatiplerimizin Katılımıyla Başladı. Eğitim Çalışmalarına Yoğun Katılımlarla Devam Ediyor. Eğitim Programlarında Yeni Anayasa Hakkında Bilgiler Veriliyor.
  Türkçe