• TEŞEKKÜRLER AĞRI, TEŞEKKÜRLER SAYIN BAŞBAKANIM

  Başbakan Binali Yıldırım, Ağrı'da 'EVET' mitinginde konuşma yaptı. Başbakan Yıldırım, "Bu darbeyi tasarlayan, bu talimatları veren Feto'dur. Bütün belgeleri Amerika'ya Adalet Bakanlığına gönderdik. Ancak Feto'nun iadesi konusunda Amerika hala ipe un seriyor." dedi.
  Türkçe
 • AK PARTİ AĞRI PATNOS ÇALIŞMALARIMIZ İL BAŞKANIMIZ VE VEKİLİMİZİN DE EŞLİĞİYLE DEVAM EDİYOR

  Patnos ziyareti: Vekilimiz Sayın Cesim GÖKÇE İl Başkanımız Kemal ATMACA ve Teşkilat eşlik etti Gün boyunca patnosdaki çalışmalarımız Eskikonak köyü, kazanbey Koyü, gencali köyü, taskin köyü ve ergencli köylerimizi ziyaret edip köylülerle bir araya geldi. İlçe merkezinde esnaflari ziyaret ettik Akabinde teskilat binasında kadın ve gençlik kollari ile teker teker görüsüp toplantı yaptik.
  Türkçe
 • AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ SAYIN HAYATİ YAZICI AĞRI’DA

  AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hayati Yazıcı; “2007 ‘de yaptığımız Anayasa değişikliğinde o değişikliği 10 Ağustos 2014’te ilk uygulamasını gerçekleştirmekle Türkiye başkanlık hükümet modeline doğru hızlı bir yol almıştır. Başkanlık modeline geçişi 2007’de başlattık. Dolayısıyla 2007’de başkanlık modeline geçiş amacıyla gerçekleştirdiğimiz o değişikliği bugün getirdiğimiz Anayasa değişikliği ile tamamlıyoruz. Anayasa değişikliğinin özü budur” dedi.
  Türkçe
 • AĞRI İLİ DAMIZLIK KOYUN VE KEÇİ YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ REFERANDUM ÇALIŞMASINDA

  M.Nuri Samancı: Ağrı İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Olarak Tüm Personel Kadromuzla Doğubeyazıt İlçemizde Köylere Çıkarak Birlik Üyelerimize Hükümetimiz, Devletimiz Ve Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Tarafından Verilen Destekler Ve Hibeleri Çiftçilerimize Köy Köy Gezip Anlatıyoruz. 16 Nisanda Yapılacak Halk Oylamasında Üyelerimizden Destek İstedik. Çalışmalarımıza Da Doğubeyazıt Köylerinden Başladık. Aynı Zamanda Tüm İlçelerimizde Ve Köylerde De Çalışmalarımız Devam Edecek. Böylelikle Üyelerimizden Referanduma Tam Destek Sözünü Alacağız. Bizler Tüm Üyelerimizle Birlikte 16 Nisanda Yapılacak Olan Halk Oylamasına Evet Diyoruz.
  Türkçe
 • AK PARTİ AĞRI İL BAŞKANI KEMAL ATMACA TUTAK TA MUHTARLARLA BULUŞTU.

  Türkçe
 • Daha güçlü Türkiye’nin temelleri Çanakkale’de atıldı.

  1915 Çanakkale ve vatan şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Ve temelli atılan 1915 Çanakkale köprüsü ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Ülkemize nifak tohumu sokmaya çalışın kötü niyetli çetelere. Allah fırsat vermesin.
  Türkçe
 • Ağrı - Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak Ağrı‘da bir dizi ziyaretler ve çeşitli temaslarda bulundu.

  Ahmed-i Hani Havalimanında Vali Musa Işın ve beraberindeki heyet tarafından karşılanan Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, ilk olarak sandık kurulu üyeleri ve mahalle temsilcileriyle düzenlenen toplantıya katıldı. Toplantının ardından Valiliği ziyaret ederek Vali Musa Işın ile görüşen Kaynak, Halk Eğitim Merekezine geçerek Sivil Toplum Kuruluşlarına hitap etti. Kaynak, Valilik makamında İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile görüşüp Ağrı'ya çok katlı bir otopark projesi ve kent merkezinden geçen Taşlıcay Dere Islahı Projesinin hayata geçirileceği müjdesini verdi.
  Türkçe