• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  SEDAT ÖZMEN

  2003-2006 yılları arasında İl Başkan Yardımcısı, 2008-2009 yılları arasında Merkez İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  İSMET TAŞDEMİR

  21.12.1977 Tarihinde Taşlıçay’ın Güney söğüt Köyünde Doğdum. İlkokulu Güney söğüt İlkokulunda Ortaokulu Taşlıçay Yavuz Selim Ortaokulunda Liseyi İse Ağrı Endüstri Meslek Lisesinde Okudum. Evli ve İki Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  ÖZLEM ASLAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MUSTAFA GÜRTEKİN

  20.03.1977 Ağrı Doğumluyum. İlk Ve Orta Öğretimi Ağrı Merkez'de Okudum, Orta Öğretimi İmam Hatip Lisesinde Başlayıp Açık Öğretim Çıkışlıyım. Yarım Bıraktığım Üniversite Eğitimimi Öğrenci Affından Faydalanarak Anadolu Üniversitesi İktisadi Ve İdari Birimler Kamu Yönetimi Bölümünü Okumaktayım. İş Hayatımı 2 Kardeşim İle Toptan Tekstil Ve Tuhafiye Ürünleri Üzerine Ağrı Merkezde Gürtekin Kardeşler Markasıyla Devam Ettirmekteyiz. 1999 Yılından İtibaren Evli Ve 2 Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ZEYNEP ELDEM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  NAİM ALPASLAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  RAMAZAN ÇEÇEN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  NİZAMETTİN GÜZEL

  1968 Ağrı Doğumluyum 4 Çocuk Babasıyım 3 dönemdir. Esnaf Kredi Kooperatifi Başkan Yardımcısı Görevini Sürdürmekteyim 2 dönemdir. ESOB Ağrı Sanayi Odası Başkanlığını Devam Eritmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  MEHMET ALPASLAN

  İlk Ve Orta Öğrenimimi Eleşkirt Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda, Liseyi 2. Sınıfa Kadar Patnos Endüstri Meslek Lisesi’nde, Son Sınıfı Da Ağrı Endüstri Meslek Lisesi’nde Tamamladım. 1998 Yılında Teiaş’ta Elektrik Teknisyeni Olarak Göreve Başladım. Tes-İş Sendikasının İş Yeri Baş Temsilciliğini Yapmaktayım. 2012 Yılında Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde Elektrik Ve Enerji Bölümünden Mezun Oldum. Evli Ve 5 Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  LÜTFİ GÖKBAKAN

  1943 Eleşkirt Doğumluyum. 2011 Yılında Adalet Ve Kalkınma Partisinde İl Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Görev Aldım. Ağrı Vergi Dairesinde Başmüdür Olarak Görev Yaptım. Hali Hazırda Adalet Ve Kalkınma Partisinde İl Bşk Yrd Mali İşler Başkanı Olarak Görev Yapmaktayım. Evli 2 Çocuk Babasıyım

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  YÜKSEL ÇELİK

  20.02.1980 Ağrı İli Tutak İlçesi İki gözüm Köyü Doğumlu Evli Ve 3 Çocuk Babasıyım. Lise Mevzunu Olup Ağrı İlinde Gıda Sektöründe Faaliyet Göstermekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  ARİF YILDIRAY HATUNOĞLU

  28.10.1981 Tarihinde Ağrı’da Doğdum. İlkokul, Ortaokul, Lisesi Ve Ön Lisans Eğitimimi Ağrı’da Yaptım. 2000 Yılından Kurduğum Şirketimle Otomotiv Alım Satımı, Oto Servis, Oto Lastik İnşaat Üzerine Ağrı’da 17 Yıldır Ticaret Yapmaktayım. Bir Yıldır Ağrı’da Eğitim Alanında Yatırım Yapmaktayım. Evli İki Çocuk Babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  NESİM DENİZ

  03 04 1971 Yılında Ağrı Merkez Murat Mahallesi de Doğdum. 1999 Yılında Murat Mahalle Muhtarlığına Seçildim 10 Yıl Muhtarlık Yaptım 2009 Yılında Adalet Ve Kalkınma Partisinde Ağrı Belediye Meclis Üyeliğine Seçildim 5 Yıl Boyunca Belediye Meclis Başkanlığı Görevini Yaptım Evli Ve 6 Çocuk Babasıyım. İlk Orta Ve Liseyi Ağrı Merkezde Okudum Lise Mezunuyum Halen Ağrı Da Esnaflık Yapmaktayım Adalet Ve Kalkınma Partisinde İl Yönetim Kurulu Üyesi Olarak Hizmet Vermeye Devam Etmekteyim.